O mně


PROFESNĚ

Jsem profesionální realitní makléř pro Královéhradecký kraj se specializací na prodej bytů, rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků, Na realitním trhu působím již od roku 1997 a za ty roky jsem nasbíral mnoho zkušeností a dovedností, které mi pomohly zrealizovat již řádově stovky obchodů. Za každým z mých realizovaných obchodů byl spokojený klient a to je i cíl a naplnění mé práce.

K nemovitostem mě přivedlo mé stavební vzdělání a možnost kreativní práce, protože každý realitní obchod je vždy trochu jiný. Nabízím přátelský přístup a zapojení moderních nástrojů prezentace, jako je profesionální nafocení nemovitosti, Foto a Home Staging, 3D scan nemovitosti, videoprohlídky, samostatné webové stránky nabízené nemovitosti a další nástroje umožňující Vaši nemovitost prodat rychleji a za více peněz.

Už více jak 23 let pracuji pro franšízovou síť realitních kanceláří IDEAL REALITY

SOUKROMĚ

Jsem rodilý Hradečák, kde i se svoji rodinou bydlím. Rád si ve volném čase vyjedu s rodinou a přáteli na kole, zahraji tenis, volejbal a aktivně hraji amatérskou ligu stolního tenisu.

UŽITEČNÉ PRO VÁS…

Znám dobře Hradec Králové a široké okolí, ale i o prodej nemovitostí v okolních krajích se dokážu profesionálně postarat. Nabízím Vám spojení současných moderních nástrojů v prezentaci a mých letitých zkušeností s prodejem a pronájmem nemovitostí. Zařaďte se i Vy k mým spokojeným klientům …  

Těším se na naši spolupráci.

Jan Landa

Tel. +420 603 573 129

E-mail: landa@idealnet.cz

 

 

20+
let zkušeností v oboru
400+
spokojených klientů
365dní
v roce jsem Vám k dispozici
Jan Landa

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení