Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům/chalupa, Mladkov - Vlčkovice

Blízko přehrady Pastviny.

Pozemek 3.509 m2.

Možnost přikoupit 0,5 ha lesa.

 

 

Cena : 3,25 mil. Kč

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům 4+kk s větším pozemkem v samostatné místní části Vlčkovice u městyse Mladkov. Rodinný dům se nachází nedaleko vodní nádrže Pastviny, v klidné části mimo hlavní silnici s celoročním přístupem.
Rodinný dům byl postupně rozšiřován o další prostory, v posledních letech byla rekonstruována koupelna se sprchovým koutem, podlahy v kuchyni, nové radiátory, vložkování komínu ad.


Dům je částečně podsklepený s klenbovým sklepem (15m2), v přízemí dispozice 3+kk se spíží a soc. příslušenstvím (94m2), dále navazuje dispozičně propojená kotelna, sklad (bývalý chlév) a přistavěný sklad paliva a garáž (53m2). V podkroví je 1 pokoj (12,5m2) a 2 půdní prostory vhodné k dalšímu rozšíření dispozice (2x 30 m2). Z druhé strany domu je přistavěná dřevěná garáž a sklad dřeva, na pozemku další kůlny a sklady.
Vytápění ústřední s kotlem na tuhá paliva, voda ze studny na vlastním pozemku, kanalizace do jímky, TUV elektrickým bojlerem, 380V.

V domě je ponechán základní nábytek včetně kuchyňské linky.

V obci zastávku autobusu, veškerá občanská vybavenost ve 2,5 km vzdáleném Mladkově. Z místa jsou dobře dostupné známé skiareály České Petrovice, Říčky v OH, Buková Hora - Čenkovice, Dolní Morava ad.
Nemovitost vhodná pro trvalé bydlení nebo celoroční rekreaci.

Součástí prodeje jsou pozemky kolem domu včetně odděleného pozemku se studnou ve stráni nad domem (celkem 3.509 m2), možnost přikoupit i lesní pozemek s bohatou zásobou dřeva vzdálený 800m od domu (5.237 m2) za 150.000,- Kč.


Průkaz ENB zatím nezpracován, uvádíme tř. G.

Pro sjednání prohlídky kontaktujte partnerskou realitní kancelář Štěpán Tomašík - REALITY RYCHNOVSKO, tel. +420 602 144 832.

Videoprohlídka

Půdorysy

 

 

 

 

 

 

Jan Landa

PROFESNĚ

Jsem profesionální realitní makléř pro Královéhradecký kraj se specializací na prodej bytů, rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků, Na realitním trhu působím již od roku 1997 a za ty roky jsem nasbíral mnoho zkušeností a dovedností, které mi pomohly zrealizovat již řádově stovky obchodů. Za každým z mých realizovaných obchodů byl spokojený klient a to je i cíl a naplnění mé práce.

K nemovitostem mě přivedlo mé stavební vzdělání a možnost kreativní práce, protože každý realitní obchod je vždy trochu jiný. Nabízím přátelský přístup a zapojení moderních nástrojů prezentace, jako je profesionální nafocení nemovitosti, Foto a Home Staging, 3D scan nemovitosti, videoprohlídky, samostatné webové stránky nabízené nemovitosti a další nástroje umožňující Vaši nemovitost prodat rychleji a za více peněz.

Už více jak 23 let pracuji pro franšízovou síť realitních kanceláří IDEAL REALITY 

 


Jan Landa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF