Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům v Hradci Králové - Jabloňová ulice

Prostorný dům 5+1

Zahrada 720 m2 orientovaná na jih

 

Cena : 7,9 mil. Kč

Popis nemovitosti

 

Prostorný rodinný dům k prodeji

Rodinný dům 5+1 v Hradci Králové - Jabloňová ul.

Nabízím k prodeji prostorný rodinný dům 5+1 se slunnou zahradou ve velice klidné lokalitě nedaleko centra města. Dům je umístěn v přední části Svobodných Dvorů v klidné boční ulici a nabízí celkovou plochu pozemku příjemných 720 m2. Do centra města je to pouze 5 min. jízdy autem, autobusová zastávka MHD a základní potraviny jsou vzdálené 300 m, nejbližší nájezd na dálnici D11 3km.

Samostatný rodinný dům byl kolaudován v roce 1975 a je celý podsklepený. V suterénu se nachází garáž, plynová kotelna a sklady, celkem užitná plocha cca 60m2. Ve zvýšeném přízemí je velký obývací pokoj, jídelna, kuchyň, chodba, zádveří, samostatné WC s umyvadlem a komora, kde případně lze vybudovat druhou koupelnu. Užitná plocha cca 60m2. V patře jsou pak 3 pokoje, jeden s lodžií do zahrady a koupelna s WC, celkem taky cca 60 m2. Pod stanovou střechou je volná prostorná půda vhodná pro uložení sezónních a dalších věcí.

Dům je v původním udržovaném stavu + výměna většiny oken za plastová, plynový kotel a kuchyňská linka měněna před cca 5 lety. Topení ústřední plynové, napojeno na veřejný vodovod i kanalizaci, původní rozvody elektřiny v mědi, ohřev vody pomocí elektrického bojleru.

Vhodné pro rodinné i dvougenerační bydlení s krásnou klidovou zahradou orientovanou na jih. I když je v domě vše funkční, předpokládá se modernizace celého domu. Uvolnění domu dohodou - vazba na pořízení jiného bydlení v Hradci Králové (byt).

Průkaz energetické náročnosti se zpracovává, zatím uvádíme tř. G.

V případě více zájemců o tento dům bude upřednostněna nejvýhodnější nabídka.

 

Půdorysy

 

 

 

 

 

 

Jan Landa

PROFESNĚ

Jsem profesionální realitní makléř pro Královéhradecký kraj se specializací na prodej bytů, rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků, Na realitním trhu působím již od roku 1997 a za ty roky jsem nasbíral mnoho zkušeností a dovedností, které mi pomohly zrealizovat již řádově stovky obchodů. Za každým z mých realizovaných obchodů byl spokojený klient a to je i cíl a naplnění mé práce.

K nemovitostem mě přivedlo mé stavební vzdělání a možnost kreativní práce, protože každý realitní obchod je vždy trochu jiný. Nabízím přátelský přístup a zapojení moderních nástrojů prezentace, jako je profesionální nafocení nemovitosti, Foto a Home Staging, 3D scan nemovitosti, videoprohlídky, samostatné webové stránky nabízené nemovitosti a další nástroje umožňující Vaši nemovitost prodat rychleji a za více peněz.

Už více jak 23 let pracuji pro franšízovou síť realitních kanceláří IDEAL REALITY 

 


Jan Landa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF