Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD s pozemkem 2.072m2, Hlušice - Hlušičky, okr. Hradec Králové

Rodinný dům s dílnou a stodolou.

Pozemek 2.072 m2.

8 km od Nového Bydžova.

 

Cena : 3.850.000,- Kč

Popis nemovitosti

Rodinný dům 3+1 s příslušenstvím, dílnou a stodolou v Hlušicích - místní část Hlušičky, 8 km od Nového Bydžova a 35 km od HK.

Původní stavba byla v r. 1965 částečně přestavěna. Vnitřní dispozice: vstupní veranda, chodba, kuchyně, obývací pokoj, pokoj, ložnice, komora, koupelna a samostatná toaleta (obytná část UP 101m2). Navazuje sklad, velká dílna / garáž s montážní jámou a stodola (užitná plocha 88m2). Ze stodoly je výstup na volný půdní prostor, vhodný k obytné nástavbě. Další navazující objekt sloužil pro drobné hospodářství, sklad paliva ad.Rozlehlá zahrada v zadní části pozemku.

Vytápění ústřední plynové + původní kotel na TP umístění v dílně, zaveden obecní vodovod (kuchyně) + ostatní rozvody ze studny, kanalizace přes jímky do veřejné kanalizace.

V obci Hlušice se nachází obchod, hospoda, pošta, ZŠ + MŠ, přímé autobusové spojení N. Bydžov, Jičín.

Prodej včetně vnitřního vybavení.

Pozemek celkem 2.072 m2.

Průkaz ENB zatím nezpracován, uvádíme tř. G.

Půdorysy

 

 

 

 

 

 

Jan Landa

PROFESNĚ

Jsem profesionální realitní makléř pro Královéhradecký kraj se specializací na prodej bytů, rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků, Na realitním trhu působím již od roku 1997 a za ty roky jsem nasbíral mnoho zkušeností a dovedností, které mi pomohly zrealizovat již řádově stovky obchodů. Za každým z mých realizovaných obchodů byl spokojený klient a to je i cíl a naplnění mé práce.

K nemovitostem mě přivedlo mé stavební vzdělání a možnost kreativní práce, protože každý realitní obchod je vždy trochu jiný. Nabízím přátelský přístup a zapojení moderních nástrojů prezentace, jako je profesionální nafocení nemovitosti, Foto a Home Staging, 3D scan nemovitosti, videoprohlídky, samostatné webové stránky nabízené nemovitosti a další nástroje umožňující Vaši nemovitost prodat rychleji a za více peněz.

Už více jak 23 let pracuji pro franšízovou síť realitních kanceláří IDEAL REALITY 

 


Jan Landa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF