Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem podkrovního bytu 2+kk

 • nově po kompletní rekonstrukci

 • Hradec Králové - historické centrum

• Klicperova ulice

 

Cena : 20.000,- Kč/měs. + energie

Popis nemovitosti

Nabízím k pronájmu podkrovní byt 2+kk po celkové rekonstrukci v historickém centru Hradce Králové - ul. Klicperova. Byt ve 3. patře v kompletně zrekonstruovaném (2022) historickém domě v klidné ulici nedaleko Klicperova divadla a Velkého náměstí.

Byt má klimatizaci, novou kuchyňskou linku včetně spotřebičů, vinylové podlahy, el. akumulační topné panely s centrální regulací, podlahové vytápění v koupelně, sprchový kout, kabelové rozvody internetu, el. ovládání vchodových dveří ad.. Možnost využití suchého sklepa, parkování před domem (placená zóna).

Základní měsíční nájemné 20.000,- Kč + společná energie a úklid (500- Kč/měs./osoba ). Elektřina v bytě se přepisuje na nájemce (ČEZ). Vratná kauce ve výši 20.000,- Kč, provize RK 20.000,- Kč.

Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemce dle jeho zvolených kritérií.

Byt je k dispozici od 1.11.2022.

Celkem plocha bytu 62,7 m2. PENB se nepředkládá- jedná se o nemovitou kulturní památku.

Fotogalerie

Jan Landa

PROFESNĚ

Jsem profesionální realitní makléř pro Královéhradecký kraj se specializací na prodej bytů, rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků, Na realitním trhu působím již od roku 1997 a za ty roky jsem nasbíral mnoho zkušeností a dovedností, které mi pomohly zrealizovat již řádově stovky obchodů. Za každým z mých realizovaných obchodů byl spokojený klient a to je i cíl a naplnění mé práce.

K nemovitostem mě přivedlo mé stavební vzdělání a možnost kreativní práce, protože každý realitní obchod je vždy trochu jiný. Nabízím přátelský přístup a zapojení moderních nástrojů prezentace, jako je profesionální nafocení nemovitosti, Foto a Home Staging, 3D scan nemovitosti, videoprohlídky, samostatné webové stránky nabízené nemovitosti a další nástroje umožňující Vaši nemovitost prodat rychleji a za více peněz.

Už více jak 23 let pracuji pro franšízovou síť realitních kanceláří IDEAL REALITY 

 


Jan Landa

Kontaktní formulář