Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Řadová garáž v Hradci Králové - Severní ul.

Řadová garáž v Hradci Králové

Slezské Předměstí

blok garáží - Severní ul.

 

Cena : 620.000,- Kč

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji zděnou řadovou garáž v bloku garáží na Slezském Předměstí - Severní ul.

Vnitřní rozměr 5,8m x 2,85 m, průjezdná výška 2m x šířka 2,7m. Natřená plechová vrata, zavedena elektřina 230V (světlo + zásuvka), police, regál, skládací pracovní stůl, před 4 roky opravena střecha.

Garáž je v osobním vlastnictví, pozemek pod garáží v nájmu od města HK (nájem 500,- Kč/ročně), možnost odkupu pozemku od města HK.

Atraktivní umístění garáže pro bydlící v okolních bytových domech. Vhodné pro garážování nebo jako sklad.

Prohlídky možné kdykoliv.

Zastavěná plocha 21 m2. 

Fotogalerie

Jan Landa

PROFESNĚ

Jsem profesionální realitní makléř pro Královéhradecký kraj se specializací na prodej bytů, rodinných domů, rekreačních objektů a pozemků, Na realitním trhu působím již od roku 1997 a za ty roky jsem nasbíral mnoho zkušeností a dovedností, které mi pomohly zrealizovat již řádově stovky obchodů. Za každým z mých realizovaných obchodů byl spokojený klient a to je i cíl a naplnění mé práce.

K nemovitostem mě přivedlo mé stavební vzdělání a možnost kreativní práce, protože každý realitní obchod je vždy trochu jiný. Nabízím přátelský přístup a zapojení moderních nástrojů prezentace, jako je profesionální nafocení nemovitosti, Foto a Home Staging, 3D scan nemovitosti, videoprohlídky, samostatné webové stránky nabízené nemovitosti a další nástroje umožňující Vaši nemovitost prodat rychleji a za více peněz.

Už více jak 23 let pracuji pro franšízovou síť realitních kanceláří IDEAL REALITY 

 


Jan Landa

Kontaktní formulář